۱. دانشجوبوک صرفاً یک واسط بین شما و انتشارات مربوطه برای خرید کتاب است و هیچ گونه ارسال کالا و خدماتی ندارد.

۲. تمامی خریدها از طریق انتشارات مربوطه ارسال خواهد شد.

۳. دانشجوبوک هیچ گونه تعهدی نسبت به سلامتی کالا نداشته و درصورت وجود مشکل باید با انتشارات مربوطه تماس حاصل فرمایید.

۴. در صورتی که کاربر خرید خود را انجام دهد و کتاب مورد نظر ناموجود باشد، دانشجوبوک ظرف مدت ۷۲ ساعت هزینه کتاب را به کاربر بازمی گرداند.

۵. زمان رسیدگی به درخواست ها و سفارشات، یک روز کاری می باشد و ارسال توسط داره پست، ۲ تا ۴ روز کاری به طول می انجامد.

۶. در ماه پایانی سال (اسفند ماه) با توجه به حجم کاری بالا در اداره پست، احتمال تاخیر در ارسال مرسولات وجود دارد.

۷. در صورتی که پس از ثبت سفارش از خرید خود منصرف شدید، اگر سفارش شما صبح باشد فقط تا ساعت ۱۲ ظهر همان روز و اگر سفارش شما بعد از ساعت ۱۲ ظهر باشد تا ۱۲ ظهر روز کاری بعد، امکان لغو سفارش ثبت شده را دارید و ۱۰ درصد مبلغ کل سفارش  کسر و مابقی مسترد می‌گردد. لطفا در صورت لغو سفارش خود هرچه سریعتر به فروشگاه اطلاع دهید تا هزینه سفارش به حساب شما واریز گردد.
بدیهی است در صورت لغو سفارش پس از زمان تعیین شده سفارش شما ارسال می گردد.

۸. دانشجوبوک با توجه به ارتباط مستقیم با بخش عمده‌ای از ناشران و مراکز توزیع معتبر کتاب در سطح کشور، قیمت کتاب‌ها و محصولات فرهنگی را بر اساس اعلام این مراکز به صورت روزانه به روزرسانی می‌کند.
با این وجود به دلیل تغییرات پی در پی قیمت، عدم اطلاع رسانی منسجم و کامل از طرف ناشران و همچنین حجم بسیار زیاد محصولات عرضه شده در سیستم، ممکن است در برخی موارد، قیمت کالا با قیمت سفارش داده شده تفاوت داشته باشد.

۹. توجه داشته باشید که دانشجوبوک به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی نسبت به تغییر قیمت کتاب اقدام نمی‌کند و این موضوع صرفاً توسط ناشر و مرکز پخش مربوطه انجام می‌شود؛ از این رو مسئول سفارشات با شما تماس گرفته و موارد را به شما اطلاع می دهند.